تبلیغات
خبر ، ورزش ، سرگرمی ، خواندنی ، باور نکردنی - آنچه در "ماه عسل" گذشت؛ "احسان علیخانی" عشق را در "ماه عسل" تمام كرد/شاهكار اجرای علیخانی + فیلم
 
خبر ، ورزش ، سرگرمی ، خواندنی ، باور نکردنی
اطلاعاتتو ببر بالا
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : im20 im20
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

علیخانی در برنامه شب گذشته خود با تلاقی دو زندگی از نوع آسمانی طعم زندگی را به شاهین چشاند.
به گزارش خبرنگار حوزه رادیو وتلویزیون باشگاه خبرنگاران شب گذشته در دوازدهمین روز از ماه مبارك رمضان، برنامه "ماه عسل" با اجرا و تهیه كنندگی  "احسان علیخانی " در لحظات ناب استجابت دعا، میهمان دلهای زیبا و عرفانی مخاطبان همیشگی خود شد تا آنها را به همراه خود وارد دنیای مهمانان برنامه كند و درسی دیگر از زندگی را به آنها یادآوری كند.

"علیخانی "برگ دوازدهم از دفتر "ماه عسل" خود را اینگونه ورق زد: سلام،احوال شما چطوره ،اگر یك درصد جویای حال من و رفقان باشید خداروشكر همینكه شما هستید خوبیم ،و اگر مشكلی هم باشد به عشق شما تحمل می كنیم.

پس از پخش تیتراژبا صدای" فرزاد فرزین "،"علیخانی" با اشاره به برنامه شب گذشته گفت: دیروز خیلی ها اظهار كردند كه چرا قصه مهمانان كامل بیان نشد، ما دو تا نگاه را در برنامه مقایسه كردیم و مهمانان ما نظرها،سلایق و گله هایشان را بیان كردند برنامه دیروز تلاقی لبخندها و بغض ها بود.

*امیدواری "علیخانی" به برنامه "ماه عسل"

"علیخانی" با ذكر این جمله مخاطبان را به ادامه برنامه دعوت كرد:بریم برگردیم من به امروز خیلی امیدوارم.

"علیخانی "در ادامه گفت:حال، سراغ دنیای امروز مهمانانمون بریم ،امروز دو قصه داریم كه یك نكته وصل فوق العاده و زیبا دارد ،لطفا "ماه عسل" امروز را از ابتدا تا انتها تماشا كنید.

برای رقم خوردن یك اتفاق در برنامه امروز، خیلی دوندگی كردیم ،دعا كنید.

سپس "علیخانی" پا به دنیای مهمانان بخش اول "ماه عسل" گذاشت: یك زوج كه 31سال از زندگی مشتركشان می گذشت و حاصل زندگیشان دو فرزند به نام های حسام و سروش بود مهمان برنامه "ماه عسل" بودند.

زن قصه ی زندگی خود را اینگونه آغاز كرد: از زندگی با همسرم احساس رضایت كامل دارم و صاحب دو فرزند هستیم فرزند اولم  به نام" حسام "دارای مدرك كارشناسی ارشد است و "سروش" هم در خارج از كشور در حال تحصیل است.


*معامله انسان های بزرگ با خدا در "ماه عسل"

من همیشه در ذهن خود به این فكر كرده بودم كه یك فرزند را به سرپرستی قبول كنیم اما پس تماشای یك قسمت از برنامه" ماه عسل "سال  90كه اختصاص به دو زوج داشت كه حدود 20سال فرزند معلولی به نام "میلاد" را به فرزندی خود گرفته بودند با خود گفتم ما هم می توانیم این عمل زیبا را انجام دهیم و پس از مشورت با همسرم اقدام به گرفتن فرزندی به سرپرستی خود مان كردیم.

افرادی را دیدم كه هنگام سرپرستی یك فرزند رنگ پوست و چشم او را هم انتخاب می كنند ولی این خانواده و حركت زیبایشان برایم جای تقدیر داشت.

هنگام اقدام به این عمل، آشنایان مارا از اقدام به این كار منع می كردند و از مشكلات آن برایمان می گفتند ولی ما تصمیم خود را گرفته بودیم.

همسر این خانم ادامه داد: زمانی كه همسرم با من درباره ی این موضوع مشورت كرد من با كمال میل پذیرفتم.

زن در ادامه گفت: زمانی كه این مطلب را با فرزندانم در میان گذاشتم آنها موافقت كردند و تمایل آنها من را برای انجام این كار ترغیب كرد.

سپس "علیخانی "از فاطمه ،دختری كه این خانواده او را به فرزندی پذیرفته بودند خواست تا وارد گوی طلایی "ماه عسل "شود.

"احسان علیخانی" با زبان و بیان شیوای خود حس و حال "فاطمه "را پس از ورود به زندگی این خانواده جویا شد.

"فاطمه" گفت :همیشه  دوست داشتم كه پدر و مادر داشته باشم "علیخانی "به او گفت :خدا آرزوی تورا بیشتر از آنچه خواسته بودی اجابت كرد و به تو دو برادر هم داد .

وبعد فاطمه به برخی از سوالات "علیخانی" با شیرینی خاص خود پاسخ وادامه داد: در شیرخوارگاه كنار دوستانم را دوست دارم ولی الان خوشحالم چرا كه پدر و مادرم مهربان هستند.

"فاطمه" در پاسخ به این سوال "علیخانی" كه آیا تا به حال پدر و مادرت تورا دعوا كردند؟ با بیان شیرینش گفت :نه به من تذكر دادند و "علیخانی" به لحن و پاسخ زیبای فاطمه خندید.

زن تصریح كرد: پس از ورود "فاطمه" به زندگیمان از خدا خواستم تا كمكم كند تا در تربیت و همچنین رفتاربا "فاطمه "هیچ گونه خشمی نباشد ، من در تربیت او مسولیت سنگینی برعهده دارم چرا كه این حركت ،معامله با خدا بوده است.

*فاطمه به زندگیمان بركت داد

پدر" فاطمه "اظهار داشت:از زمانی كه فاطمه وارد زندگی ما شده خیر و بركتهایی شامل زندگیمان شده كه ما در طی این مدت از آن غافل بودیم و این مسئله برای من ارزشمند است.

*علیخانی:جای شما در بهشت است

"علیخانی "اذعان كرد: فدای دلهایی شوم كه آرزوی انجام این عمل و حركت زیبا را دارند اما بضاعتشان اجازه چنین كاری را به آنها نمی دهد و سپس روبه دو مهمان برنامه گفت:جای شما به خاطر این دلهای قشنگتان ،در بهشت است.

در ادامه "علیخانی" از مهمانان خواست تا در كنار مهمانان بخش دوم حضور داشته باشند.

"علیخانی" گفت:تا قسمت پایانی برنامه با ما باشید چون من خیلی ذوق دارم.

پدر و مادر" میلاد"از مهمانان  برنامه 90 "ماه عسل "،اینبار بدون میلاد پا به "ماه عسل" 92 گذاشتند از همان ابتدای ورود، مادر میلاد بدلیل سوگ او بغض كرد و "علیخانی "رو به او گفت:اگر شما گریه كنید ما می شویم گریه اندر گریه .

مادر میلاد گفت:بعد از 22سال زندگی با میلادم او را یك روزه بدلیل سرماخوردگی از دست دادیم .
ما از وجود میلاد در زندگیمون بركت های زیادی گرفتیم بعد از حضور در برنامه شما چون تنها مشكلمان مسكن بود مسكن مهر پردیس و همچنین 3 سفر حج به ما تعلق گرفت همه در كوچه و محل ما را به نام پدر و مادر میلاد ماه عسل می شناسند.

مادر "میلاد "با اشاره به زندگی گذشته خود عنوان كرد: ما 10سال بچه دار نمی شدیم و هنگام مراجعه به بهزیستی میلاد 15 روزه را به فرزندی قبول كردیم بعد از گذشت چند سال متوجه بیماری سی پی او شدیم وپس از گزارش این مسئله به بهزیستی آنها اذعان كردند او را بدهید و یك بچه سالم  تحویل بگیرید ولی ما هرگز قبول نكردیم و 22 سال از او مراقبت كردیم پس از مرگ او هنوزهمه را به چشم میلاد می بینم .

من حتی زمان زنده بودن میلاد چندین بار به بهزیستی برای گرفتن بچه مراجعه كردم  تا میلاد تنها نباشد ولی قبول نكردند.

*طعم  زندگی در قلب شاهین
پس از آن "علیخانی" شاهین كوچولو را به كنار مهمانان دعوت كرد و پس از  در آغوش كشیدنش به او گفت یادت هست همیشه میگفتی می خواهم پدر و مادر داشته باشم ؟وبعد رو به پدر و مادر میلاد عنوان كرد ما این هدیه را به شما می دهیم .

در این میان مادر میلاد با گذاشتن دستانش برروی صورت خود مدام می گریست و سپس" شاهین" كوچولو را در آغوش خود جای داد .

در پایان "ماه عسل "،صحنه ی زیبای عشق و گذشت رقم خورد و"شاهین" كوچولوی ما در میان دستان پدر و مادری فداكار قرار گرفت كه به قول "علیخانی" امتحان خود را پس داده بودند .

*شكرگذاری و ذوق زدگی علیخانی

"علیخانی" پس از خروج از دنیای مهمانان برنامه به این جمله بسنده كرد:من ذوق زدگی خود را نمی توانم پنهان كنم ،نگاه كردن به بچه های یتیم فوق العاده است خدا كند توان آن را داشته باشیم ،خداروشكر بابت امشب.

تیتراژ پایانی برنامه با صحنه های گریستن های مكرر مادر میلاد و در آغوش گرفتن شاهین در بغل پدر و مهمانان برنامه تلاقی شد تا  اینگونه حال مخاطبان را دگرگون و چشمهایشان را در لحظات ناب استجابت دعا بشوراند

منبع :
باشگاه خبرنگاران
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 22 فروردین 1396 10:24 ب.ظ
It's nearly impossible to find well-informed people in this particular subject, but you seem like you know what
you're talking about! Thanks
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر